Аккумуляторні батареї для ноутбука

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Батарея для ноутбука: види, як вибрати і де купити з доставкою по Україні

Будь-який ноутбук поступово скорочує автономний час роботи. Рано чи пізно пристрій відмовляється працювати без підключення до мережі, це означає, що настав час замінити батарею ноутбука.

Враховуючи асортимент та доступність, здається, що купити батарею для ноутбука дуже легко. Насправді вони розрізняються не лише за параметром оригінал-копія, а й за багатьма іншими характеристиками. Розбираємось разом у цьому матеріалі.

Різновиди батарей для ноутбуків

Сьогодні зустрічаються три типи батарей:

 • нікель-кадмієві;
 • нікель-метал гібридні;
 • літій-іонні.

Останній різновид найпоширеніший, ним комплектують більшість сучасних пристроїв. Головна перевага такого акумулятора – відсутність ефекту пам'яті. Водночас, батарея швидко старіє, навіть коли не використовується. Усього 2-3 роки і батарея може стати непридатною. Серед інших особливостей Li-ion батареї варто відзначити:

 • невелика вага;
 • можливість використовувати тільки за кімнатної температури, на морозі вона швидко розряджається;
 • повністю розряджена батарея швидко входить у непридатність, це треба враховувати, наприклад, під час тривалого відсутності;
 • бажано не допускати опускання рівня заряду нижче 20% та піднімати вище 80%. Це дає змогу продовжити час експлуатації.

Виробники найпоширеніших літій-іонних батарей гарантують від 500 до 1000 циклів повної зарядки. Водночас ємність батареї для ноутбука поступово знижується.

Як вибрати потрібну батарею для ноутбука

Купити батарею для ноутбука не так просто, особливо якщо раніше ви не зіштовхувались з подібним завданням. Краще звернутися до фахівців, які продіагностують девайс та підберуть оптимальний варіант.

Найкращий варіант - оригінальний акумулятор для ноутбука. Така запчастина ідеально сумісна з девайсом, вона добре триматиме заряд і надійно служитиме довгий час. Але її вартість є досить високою. Якщо бюджет не дозволяє придбати оригінальний акумулятор для ноутбука, можна купити копію. Якісний варіант може бути не гіршим, ніж від виробника. При виборі батареї слід звертати увагу на:

 • якість збирання;
 • неушкодження контактів;
 • відсутність слідів використання.

Не менш важливу роль відіграють основні параметри батареї:

 1. Ємність. Вона показує скільки ампер видає батарея за годину, наприклад, 5200 мАг.
 2. Вихідна напруга. Параметр вимірюється у вольтах і може становити від 10 В і більше.
 3. Запасена потужність. Цей показник вказаний не на всіх батареях, але допомагає краще розібратися в енергоємності. Чим вищим є цей параметр, тим більшою є ємність акумулятора.

Якщо ви хочете купити акумулятор для ноутбука з підвищеними показниками або сумніваєтеся у виборі, звертайтеся до фахівців parts.a-service. Вони допоможуть вибрати відповідний варіант, а заразом і встановлять батарею.

Купити акумулятор для ноутбука в parts.a-service.ua

Parts.a-service – офіційний постачальник запчастин Acer в Україні та сертифікований сервісний центр Acer, Apple, Dell, Hewlett-Packard в Україні. У нас ви можете придбати оригінальні батареї для ноутбуків. Також ми проводимо повну діагностику аксесуарів, щоб знайти пошкодження та здійснити ремонт. Адже проблеми із зарядкою можуть ховатися у несправному гнізді або зарядному пристрої. Можливо міняти батарею й не обов'язково. Якщо ви впевнені в тому, що акумулятор вийшов з ладу, і точно знаєте, яка модель вам потрібна, оформлюйте замовлення онлайн. Доставка здійснюється в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.