Клавіатури для ноутбука

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Клавіатура для ноутбука: якісні запчастини з доставкою по Україні

Клавіатура ноутбука – один із головних функціональних модулів. Без панелі з кнопками, на яких позначені літери, цифри та інші символи, неможливо повноцінно користуватися пристроєм.

Купити клавіатуру для ноутбука складно, адже немає стандартних моделей. Для вибору оптимального варіанта потрібно знати модель пристрою. До того ж ноутбуки із середньою та маленькою діагоналлю екрану комплектується спрощеними типами клавіатури. Вони немає робочої області з додатковим комплектом цифр. Клавіатурна панель з повноцінною розкладкою призначена для стандартних ноутбуків, аналогічних стаціонарному ПК.

Перш ніж купити клавіатуру на ноутбук, обов'язково переконайтеся, що вона підходить до вашої моделі ноутбука.

Як вибрати клавіатуру для ноутбука

Підбираючи клавіатури на ноутбук необхідно звертати увагу на безліч факторів.

  1. Модель ноутбука. Форма, розташування клавіш, шлейф підключення – ці параметри можуть відрізнятися залежно від ноутбука. Наприклад, у ноутбука Lenovo G560 є цифрова група клавіш, а підключається вона через широкий конектор, а в Asus K42 шлейф іншої форми, а цифрові клавіші справа відсутні. При виборі клавіатури краще мати при собі ноутбук. У сервісному центрі parts.a-service нову клавіатуру відразу можуть встановити в ноутбук.
  2. Наявність кириличних букв. Часто замовляють клавіатуру за кордоном і на ній тільки англійський алфавіт. Звичайно, цю «проблему» можна вирішити, використовуючи наклейки, але якість буде явно гіршою за заводську. Купуйте клавіатуру лише з кириличними символами, щоб уникнути труднощів.
  3. Виробник. Ринок переповнений підробками, зокрема контрафактною клавіатурою для популярних моделей ноутбуків. Перша ознака низькоякісної клавіатури – низька вартість та неякісний пластик. Це можна помітити за тактильними відчуттями, натискаючи на кнопки.

Якщо виникли труднощі з придбанням клавіатури для ноутбука, наші фахівці охоче допоможуть підібрати правильну модель, яка не поступатиметься оригінальній.

Чому виникає необхідність замінити клавіатуру ноутбука

Заводська клавіатура ноутбука розрахована на інтенсивне використання. Брендові ноутбуки оснащені якісним клавіатурним модулем, тому терміни експлуатації можуть бути досить тривалими за належних умов використання.

Проте клавіатура – ​​одне з найбільш вразливих місць у ноутбуці, оскільки найчастіше піддається механічним навантаженням і впливам різноманітних рідин. Найчастіше причина поломки в пролитій на клавіші чашці чаю або кави. Також з часом може стиратися фарба на кнопках, а деякі клавіші просто перестають працювати.

Вирішити проблему з клавіатурою тепер просто, достатньо її замінити. Однак, без певних навичок це зробити може бути не просто. Однак все ж таки можливо, головне обзавестися необхідним інструментом і вивчити конструкцію свого ноутбука. Але якщо все ж таки це завдання виявилося непосильним - краще довірте роботу фахівцеві.

Виходить, що заміна клавіатури потрібна у низці випадків:

  • клавіші залипають;
  • одна чи кілька клавіш не спрацьовують;
  • символи стерлися або зламалося кріплення кнопок.

Не завжди клавіатура ноутбука замінюється з причини несправності. Іноді просто хочеться «освіжити» зовнішній вигляд ноутбука, або, наприклад, додати підсвітку.

Купити клавіатуру для ноутбука в parts.a-service.ua

Не завжди відсутність реакції на натискання клавіш пов'язане з виходом з ладу самої клавіатури. Іноді причина у поломці контролера клавіатури. Наш сервіс проводить заміну лише після повної професійної діагностики.

У жодному разі не довіряйте ремонт неперевіреному майстру. Parts.a-service пропонує повний спектр послуг із комп'ютерного сервісу.

У каталозі інтернет-магазину ви знайдете клавіатури для найпопулярніших брендів ноутбуків. До того ж, ми – офіційний сервісний центр Acer, Apple, Dell та Hewlett-Packard в Україні. Також у нас є статус офіційного постачальника запчастин Acer в Україні. Замовити деталі можна у інтернет-магазині. Доставка здійснюється у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя та інші міста України.