Плати з кнопкою включення | шлейф кнопки включення

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Шлейф кнопки вмикання ноутбука: причини поломки та способи ремонту

Якщо кнопка живлення ноутбука не працює, жодна комбінація клавіш не включить пристрій. Девайс просто не реагує на жодні дії. Причин поломки може бути кілька. Читайте далі, щоб дізнатися про причини поломки та способи ремонту.

Причини поломки кнопки живлення

Не завжди відсутність реакції при натисканні на кнопку живлення пов'язана з поломкою кнопки. Причин може бути кілька:

 • низький рівень заряду батареї;
 • несправність роз'єму живлення;
 • перебої у роботі адаптера електроживлення.

Якщо при усуненні цих причин пристрій не вмикається, ймовірно, що причина криється у виході з ладу плати з кнопкою вмикання або шлейфу кнопки вмикання. Причин такої поломки є чимало. Серед найпоширеніших:

 1. Зношування. Якщо ви активно експлуатуєте пристрій не один рік, цілком ймовірно, що рано чи пізно кнопка вийде з ладу.
 2. Пошкодження кнопки. Таке трапляється при випадковому пошкодженні кнопки гострим предметом або навіть нігтем. У такому випадку можлива поломка одразу кількох кнопок, усі вони можуть вийти з ладу одночасно.
 3. Попадання рідини. Не менш поширена причина поломки, потрапляння рідини в районі кнопки ввімкнення викличе несправність. Навіть одна крапля здатна роз'їсти доріжки, які проводять електричний сигнал.

Як відремонтувати плату кнопки вмикання

Ремонт кнопки живлення краще довірити фахівцям. Щоб дізнатися про причину несправності, потрібно дістатися до плати. Залежно від моделі ноутбука знімається клавіатура, щоб дістатися кнопки включення та шлейфу, що з'єднує плату з самою кнопкою. Щоб зрозуміти причину несправності, від'єднайте шлейф, щоб переконатися, що він справний, щоб замкнути контакти. Якщо ноутбук вмикається і запускається, значить є два варіанти:

 1. Можна відремонтувати кнопку або знайти таку ж у продажі.
 2. Витягти кнопку, а в отвір вивести кінці шлейфу. Для увімкнення достатньо замкнути контакти.

Якщо зламався шлейф кнопки вмикання, що часто трапляється під час чищення, його можна полагодити, якщо вистачає довжини. Для ремонту виконуйте інструкції:

 • від'єднайте шлейф і відріжте зламаний кінець;
 • з краю на сантиметр зніміть ізоляцію;
 • зніміть ущільнювач з відламаної частини та приклейте суперклеєм на зачищену від ізоляції ділянку;
 • після висихання вставте підготовлений кінець у гніздо кнопки.

Після цієї процедури ноутбук має запуститися як завжди. Якщо цього не сталося, доведеться не вимикати ноутбук або шукати запчастини.

Якою б не була причина поломки, її можна усунути. Як уже говорилося вище, можна вивести контакти шлейфу і просто замикати їх, коли потрібно увімкнути пристрій. Також завжди можна придбати нову кнопку або шлейф. Інтернет-магазин parts.a-service.ua спеціалізується на продажі оригінальних запчастин. Ми є офіційним постачальником запчастин Acer в Україну та сертифікований сервісний центр Acer, Apple, Dell та Hewlett-Packard.

Купити шлейф та плати з кнопкою вмикання для ноутбука в parts.a-service

Інтернет-магазин parts.a-service.ua пропонує запчастини для ноутбуків різних виробників. У нас ви можете замовити потрібні деталі або відвідати наш сервісний центр, де фахівці проведуть повну діагностику, встановлять причини несправності та полагодять пристрій.

Замовити запчастини можна онлайн. Доставка здійснюється у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші міста України.