Шарніри | петлі | стойки для ноутбуків

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Петлі для ноутбуків: що буде, якщо їх пошкодити і як вибрати нові

Порівняно зі стаціонарними комп'ютерами, ноутбуки супроводжують сучасну людину всюди. Вони мають величезну перевагу над стаціонарними ПК, але є й свої недоліки. Рухомі елементи конструкції мають обмежений ресурс і з часом можуть зламатися. Наприклад, ноутбук перестане нормально відкриваться/закриватися або утримувати екран у заданому положенні. Вирішити таку проблему не так вже й складно, в нашому інтернет-магазині можна купити петлі, стійки та шарніри для ноутбука.

Для чого потрібні петлі/шарніри/стійки для ноутбуків

Петлі, шарніри та стійки – маленькі та недорогі деталі, без яких неможливо нормально експлуатувати пристрій. Усі вони виконують важливі функції.

  1. Петлі ноутбука – деталь, яка зношується найшвидше. Ця деталь може забитися пилом, тоді закриття та відкриття лептопа вимагатиме більше зусиль. Або від удару або браку на виробництві петлі ламаються, не даючи можливості відкривати/закривати девайс. Підібрати петлі складно, навіть у рамках одного бренду петлі часто несумісні. Також рекомендується вибирати оригінальні петлі, інакше незабаром знову знадобиться заміна.
  2. Шарніри. Ця деталь також відповідає за відкриття/закриття кришки. Зверніть увагу, що правий і лівий шарнір не можна поміняти місцями. При заміні встановлюються дві нові деталі, оскільки старий та новий шарніри для ноутбука будуть працювати з різними зусиллями, що спричинить деформацію екрану та матриці.
  3. Стійки. Ця деталь утримує матрицю та підсилює конструкцію верхньої частини ноутбука. Вибирати таку деталь слід уважно. Стійки для ноутбуків повинні бути цілими, без тріщин, зазорів та люфтів. Вони повинні повністю відповідати конкретній моделі ноутбука або хоча бути сумісними з нею.

Що буде, якщо пошкодити петлі, шарніри чи стійки

Пошкоджені петлі ноутбука, шарніри або стійки призведуть до того, що пристрій неможливо буде відкрити/закрити. Це серйозна проблема. І хоча такі деталі коштують недорого, складно підібрати відповідні, особливо якщо девайс старої моделі. Parts.a-service пропонує купити якісні деталі. Ми є офіційним постачальником запчастин Acer в Україні, а також сертифікованим сервісним центром Acer, Apple, Dell, Hewlett-Packard. Наші фахівці проведуть діагностику та відремонтують пристрій. Якщо пошкодження незначні, можна відремонтувати старі деталі.

Купити на parts.a-service.ua

Інтернет-магазин parts.a-service.ua пропонує купити деталі для ноутбука онлайн. При необхідності ви можете відвідати наш сервісний центр, де фахівці проведуть діагностику, підберуть відповідні деталі і відразу їх встановлять.

Якщо вам потрібні тільки запчастини, замовте дзвінок і наші спеціалісти в телефонному режимі допоможуть підібрати потрібний варіант. Доставка здійснюється в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя, Львів та інші міста України.

Також у підборі відповідних комплектуючих допоможуть фото деталей, детальний опис та відгуки наших клієнтів. Ціна гарнітурів, стійок та петель доступна. Ми пропонуємо оригінальні запчастини для ноутбуків різних моделей та брендів.