Товари для ремонту і витритні матеріали

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Інструменти для розбирання ноутбука: які бувають і чи варто їх купувати

Незважаючи на технологічність, інноваційні розробок та креатив дизайнерів, комп'ютерна техніка виходить з ладу. Навіть найякісніші та найнадійніші моделі ноутбуків можуть ламатися, а якщо ні, їх все одно треба регулярно чистити від пилу, міняти термопасту та виконувати інші профілактичні роботи. У такому разі не обійтися без інструментів для розбирання ноутбука. Читайте далі, щоб дізнатися, які різновиди інструментів існують і чи варто їх купувати пересічному користувачеві.

Які є інструменти для ноутбука

Корпус сучасного лептопа виготовлений із пластику. Щоб розібрати конструкцію, знадобляться спеціальні інструменти. Зазвичай плоска викрутка не допоможе. Такий інструмент може пошкодити гвинти чи важливі вузли системної плати. Саме тому потрібний спеціальний набір викруток для ремонту ноутбука. Інструменти для ремонту ноутбуків зроблені з урахуванням тонкощів конструкції техніки, їх роблять із міцних матеріалів, які одночасно не зашкодять пристрою. Зазвичай набір інструментів для ремонту ноутбуків складається з:

  • викрутки  (пряма, хрестова, шестигранник тощо);
  • пінцет із прямим і вигнутим кінцем;
  • кусачки;
  • скальпель зі змінними лезами для роботи з дротами;
  • пристосування для зняття корпусу - це медіатори, пластикові важелі, лопатки;
  • присоски для демонтажу дисплея;
  • пристосування для паяння та вимірювальної техніки.

Ми перерахували базові інструменти для роботи. Також може знадобитися монтажний столик, лупа з підсвіткою для роботи з дрібними деталями або налобний бінокуляр.

Усі інструменти роблять із вуглецевої сталі. Такий матеріал досить жорсткий та зносостійкий. Інструменти не прогинаються від механічного зусилля. Також такі інструменти мають антистатичні властивості, це необхідно для того, щоб мікросхеми не згоріли від найменшого дотику до них.

Інструменти для ремонту комп'ютерів можуть бути немагнітними або магнітними, щоб полегшити роботу з дрібними гвинтиками. Для нормальної роботи знадобиться великий набір інструментів, тому що для кожної деталі потрібні специфічні пристрої, щоб нічого не пошкодити.

Чи варто купити набір інструментів для розбирання ноутбука

Лептоп коштує недешево, тому довірити ремонт пристрою краще досвідченим фахівцям. Чи варто купувати набір інструментів для ремонту ноутбуків звичайному користувачеві? Питання спірне. Якщо ви готові ризикнути і самостійно розумієтесь на причинах поломки, вибирайте максимально великий набір інструментів. Але все ж таки краще за ці гроші звернутися в сервісний центр і довірити роботу професіоналу.

Купити набір інструментів для ремонту не означає стати майстром. Звичайно, якщо у вас є старий ноутбук, яким можна пожертвувати для експериментів, інструменти знадобляться. Але якщо ви хочете самостійно відремонтувати ноутбук, але раніше ніколи не бачили пристрій лептопа зсередини, краще відмовитись від цієї ідеї.

Купити інструменти для розбирання ноутбука в parts.a-service.ua

Інтернет-магазин parts.a-service.ua пропонує різні інструменти для розбирання ноутбука. Це цілі комплекти базових інструментів та окремі пристрої для ремонту. Доставка здійснюється в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші міста України.

Якщо ви не хочете ризикувати, звертайтесь до наших спеціалістів. Ми є сертифікованим сервісним центром Acer, Apple, Dell та Hewlett-Packard, а також офіційний постачальник запчастин Acer в Україну.