Wi-Fi адаптер для ноутбука

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Wi-Fi модуль для ноутбука: причини виходу з ладу та рішення

Невеликий, прихований у глибині корпусу ноутбука бездротовий адаптер – обов'язковий компонент сучасного девайсу. Завдяки кому власнику більше не потрібно підключати кабель, щоб підключитися до мережі або обмінятися файлами. Для багатьох поломка Wi-Fi адаптера – це справжня катастрофа, яка змушує готуватися до витрат. Але чи все так погано, читайте далі, щоб дізнатися про причини неполадок вай-фай модуля та способи вирішення проблеми.

Wi-Fi модуль – що це за пристрій

Адаптер є маленькою мікросхемою, припаяною або прикрученою болтами до материнської плати. Припаяна мікросхема не дозволяє здійснити ремонт самостійно, оскільки для роботи потрібні спеціальні інструменти. А ось прикручену можна замінити самотужки. Звичайно, якщо раніше вам не доводилося змінювати адаптер, краще відмовитись від самостійних спроб вирішити ситуацію та довірити цю роботу спеціалісту. Цей варіант має місце, якщо йдеться не про поломку, а про моральне старіння компонента. Йдеться про старіння стандартів бездротового зв'язку. У такому випадку користувачі часто замислюються про заміну самого ноутбука, але ситуацію можна вирішити заміною вайфай адаптера.

Зазвичай внутрішній модуль Wi-Fi підключений до материнської плати через Mini PCI E. З ним з'єднуються два дроти – кабелі, що виконують роль антени. Зазвичай вони різнокольорові – чорний та білий. При неправильному підключенні сигнал може зникнути або послабитися.

Причина поломки модуля вай фай у ноутбуці

Як уже говорилося вище, підключення модуля Wi-Fi передбачає наявність двох дротів, що виконують роль антени. Таким чином, перебої зі зв'язком зазвичай пов'язані з від'єднанням кабелів. Таке трапляється у низці випадків:

  • удар по ноутбуку або падіння пристрою, причиною може стати сильна тряска, наприклад, при їзді бездоріжжям;
  • неправильне складання після чищення корпусу від пилу.

Такі ситуації легко вирішити. Достатньо перевірити розташування дротів. Якщо все гаразд, причина у поломці самого адаптера.

Сам модуль Wi-Fi коштує недорого, а замінити його просто. Але якщо у вас немає такого досвіду, краще звернутися до професіоналів. Залишається знайти відповідний модуль. В ідеалі розібрати девайс, подивитися виробника і модель на старому адаптері і на підставі цих даних знайти необхідний варіант. Сама процедура заміни не надто складна, але потребує уважності. До початку роботи краще сфотографувати розташування адаптера та антен. Після заміни потрібно встановити драйвери. Їх можна знайти в Диспетчері пристроїв, якщо не вдалося, доведеться шукати їх у мережі. Для цього знадобиться провідне з'єднання. Альтернативний варіант – завантажити потрібні драйвера на інший девайс та скопіювати на ноутбук.

Купити вайфай модуль у parts.a-service.ua

Parts.a-service пропонує купити запчастини для ноутбука, в тому числі адаптер вайфай. Ми є офіційним постачальником запчастин до Acer в Україні. Також ми є сертифікованим сервісним центром Acer, Apple, Dell, Hewlett-Packard. Звертаючись до нас, можете бути впевнені, що ми використовуємо лише оригінальні запчастини. Ми не сперечаємося, копії теж можуть бути якісними, але вони не можуть конкурувати з оригіналом.

Ми не просто продаємо запчастини для ноутбуків, але й надаємо послуги з ремонту. У нас ви можете замовити модуль Wi-Fi. Доставка передбачена у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші міста України.