Оригінальний блок живлення (зарядний пристрій) до ноутбука

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Блоки живлення для ноутбуків – замовлення та встановлення запчастин з доставкою по Україні

Ноутбуки, як і будь-які портативні девайси, працюють від акумулятора, а, отже, потребують регулярної підзарядки. Від якості зарядного пристрою залежить безпека пристрою. Оригінальне зарядне для ноутбука забезпечить надійну експлуатацію. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент оригінальних блоків живлення для ноутбука. Читайте далі, щоб дізнатися, як купити якісний зарядний пристрій для ноутбука.

Види та функції зарядного пристрою для ноутбука

Щоб вибрати сумісну зарядку для ноутбука, потрібно враховувати низку параметрів: потужність, силу струму, напругу, а також правильно підібрати діаметр роз'єму. Щоб вибрати блок живлення, потрібно звернути увагу на такі характеристики:

 1. Маркування блоку живлення. Номер партії можна дізнатися на наклейці старого адаптера.
 2. Бренд, серію та модель ноутбука. Ці дані допоможуть підібрати правильну оригінальну зарядку для ноутбука.
 3. Консультація з фахівцем. Якщо виникли труднощі чи сумніви, звертайтеся до наших фахівців, вони допоможуть підібрати зарядний пристрій для ноутбука.

Виділяють дві групи різновидів зарядних пристроїв:

 1. Універсальні. Вони можуть бути сумісні з різними брендами та серіями ноутбуків. Тобто зарядний пристрій підійде майже для будь-якого ноутбука, якщо у них однакова сила струму, потужність, напруга та роз'єм.
 2. Оригінальні. Це набагато безпечніший варіант. Такий мережний адаптер призначений для ноутбука конкретного бренду, серії та моделі.

Який би блок живлення ви не вибрали, всі вони виконують однакові функції:

 • забезпечують живлення для стабільної та безперебійної роботи;
 • заряджають акумуляторну батарею;
 • знижують до необхідного рівня напругу та підтримують її в процесі роботи;
 • стабілізують вхідну напругу і фільтрують перешкоди.

Як правильно заряджати ноутбук

Щоб батарея ноутбука прослужила вам не один рік, потрібно правильно її заряджати:

 1. Підключення до стабільної мережі. У грозу або за сильних перепадів напруги краще відключити ноутбук від мережі.
 2. Правильне підключення. Спочатку штекер заряджання приєднується до ноутбука, а потім пристрій у розетку. Хоча часто роблять навпаки.
 3. Акуратне користування. Блок живлення треба тримати в чистоті, не допускати падіння з висоти, потрапляння у воду чи інших механічних пошкоджень, берегти від ударів.
 4. Контроль нагріву. Не можна накривати блок живлення або розміщувати його у вузьких отворах, де він не отримає нормального доступу повітря для охолодження. Інакше ви ризикуєте перегріти мережний адаптер, що призведе до його поломки.
 5. Сумісність за стандартами електромережі. Не можна підключати зарядний пристрій до мережі з невідповідними характеристиками частоти та напруги.
 6. Сучасне вирішення несправностей. Категорично заборонено самостійно розбирати блоки живлення та робити ремонт. Довіряйте роботу лише досвідченому фахівцю, інакше ви ризикуєте зламати не лише зарядний пристрій, а й сам ноутбук.

Купити блок живлення для ноутбука в parts.a-service.ua

Щоб ваш ноутбук міг працювати підключеним до електромережі, потрібно буде купити зарядний пристрій. Замовити блок живлення можна, зробивши кілька кліків. У разі виникнення труднощів наші консультанти допоможуть вирішити організаційні питання.

Доставка здійснюється в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші міста України. Зазначимо, що parts.a-service.ua – офіційний сервісний центр Acer, Apple, Dell та Hewlett-Packard в Україні. Також у нас є статус офіційного постачальника запчастин Acer в Україні.