Кабелі для блоків живлення ноутбука

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Кабель живлення для ноутбука: причини несправності критерії вибору

Не завжди проблеми із заряджанням ноутбука пов'язані з несправністю батареї або блоку живлення. Часто з ладу виходить кабель живлення для ноутбука. Грайливий кіт або поспіх, коли ми кидаємо кабель у сумку абияк можуть стати причиною виходу з ладу. Читайте далі, щоб дізнатися чому кабель для блоку живлення виходить з ладу і за якими критеріями вибирати новий.

За якими критеріями вибирати кабель живлення для ноутбука

Кабель живлення для ноутбука потрібний для підключення девайсу до мережі. А до самого пристрою ведуть 2- або 3-пінові контакти. Зазвичай кабель для блоку живлення ноутбука роблять із гнучких дротів, вкритих спеціальною оболонкою для ізоляції. Зазвичай дротів від 2 до 5, їхній діаметр становить 16 квадратних міліметрів.

Перш ніж купити кабель для блоку живлення, потрібно звернути увагу на конектор. На перший погляд, штекери можуть бути ідентичними, але навіть різниця в півміліметра зробить його непридатним до використання. При купівлі варто уточнити модель ноутбука та звернути увагу на якість конектора. Оригінальні зазвичай зроблені з якісного пластику, який згодом не кришиться. При виборі кабелю для зарядки ноутбука потрібно орієнтуватися на такі критерії:

  • довжина кабелю, її має вистачати для зручного використання девайса далеко від розетки;
  • робоча температура, кабель для зарядки ноутбука не повинен сильно нагріватися або перебувати в приміщеннях з мінусовою температурою;
  • якість ізоляції, краще віддати перевагу кабелю з еластичним та міцним обплетенням. Він коштуватиме дорожче, але й прослужить довше;
  • міцність кабелю, який повинен витримувати регулярні перегинання та інші дії механічного характеру.

Також треба звернути увагу на запах. Оригінальний дріт живлення для ноутбука виготовляється з безпечних матеріалів, тому в нього немає специфічного запаху гуми.

Чому кабель для блоку живлення ноутбука виходить з ладу

Не завжди відмова лептопа заряджатися пов'язана з поломкою мережевого адаптера чи батареї. У низці випадків ламається саме кабель живлення. Це один із найтендітніших елементів зарядного пристрою, тому до нього варто ставитися дбайливо. Зазначимо, що кабель для блоку живлення найчастіше ламається з вини користувачів. Щоб уникнути поломки, категорично заборонено:

  • ставити девайс на край столу - зазвичай шнур ламається в точці поруч із конектором. Якщо ноутбук розташований на краю, а штекер звисає, то згодом дріт ламається під власною вагою;
  • ставити лептоп близько до стіни - у такому разі штекер втикається у стіну, що з часом призведе до поломки;
  • виривати конектор з ноутбука ривком - це можна зробити випадково, наприклад, зачепити ногою;
  • залишати кабель на підлозі – у такому разі дріт може стати жертвою кота.

Не варто ігнорувати і той факт, що кабель боїться впливу низьких температур. У такому випадку обплетення почне кришитися, а за покриттям зламається й проводка.

Купити у parts.a-service.ua

Parts.a-service пропонує купити кабель для блоків живлення. Ми є офіційним постачальником запчастин до Acer в Україні. Також у нас є сертифікат надання послуг для Acer, Apple, Dell, Hewlett-Packard.

Замовити кабель живлення для ноутбука можна в інтернеті. Доставка здійснюється у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші міста України. Наші фахівці завжди готові допомогти з підбором відповідного кабелю або спробують врятувати старий.