Корпусні деталі ноутбуків

Труднощі з вибором? Безкоштовний підбір запчастини Замовити дзвінок

Корпус для ноутбука - прості, але важливі елементи девайсу

Корпус для ноутбука виконує роль оболонки, і найчастіше відіграє вагому роль при виборі девайса з однаковою начинкою. Якщо ви випадково впустили ноутбук і утворилася тріщина на корпусі, кришка зламалася або корпус просто втратив привабливий вигляд, замініть його. Читайте далі, щоб дізнатися, коли потрібно замінити корпусні деталі ноутбука і як їх вибрати.

Види корпусних деталей

Деталі корпусу ноутбука поділяються на різновиди:

  • верхня частина корпусу (Top Case), де розташована клавіатура та тачпад;
  • нижня частина корпусу - дно або в народі його називають "піддон";
  • кришка матриці/кришка дисплея;
  • рамка матриці (ободок навколо екрана).

Корпус ноутбука не просто містить у собі деталі, а й захищає їх від механічних пошкоджень, пилу та вологи. Корпус формує зовнішній вигляд пристрою. До того ж бренд ноутбука часто використовується власником для демонстрації свого статусу. Але все це перекреслюється як тільки на кришці або інших частинах девайсу з'являються тріщини та подряпини. До того ж зовнішні пошкодження можуть приховувати серйозні поломки внутрішніх елементів системи кріплення.

Якщо коротко, то знос або суттєві тріщини на деталях корпусу – це сигнал для проведення повної діагностики та можливо ремонту девайсу.

Коли потрібні деталі корпусу ноутбука

Ноутбук – це компактний девайс, який ми беремо із собою усюди. Тому й не дивно, що навіть найдбайливіші та уважні користувачі можуть пошкодити корпус ноутбука. Подряпини чи тріщини при падінні – не надто страшно, а от щілини або зламані петлі, або кріплення петель – вже серйозна проблема.

Звичайно, це впливає не лише на зовнішній вигляд пристрою, а й на функціональність. Суттєві пошкодження на корпусі заважають нормальному використанню ноутбука. Вирішити проблему пошкоджень на девайсі нескладно - достатньо купити деталі для заміни корпусу ноутбука. Незалежно від проблеми, у каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете різноманітні запчастини для всіх популярних брендів.

Як вибирати корпусні деталі для ноутбука

Під час вибору деталей корпусу слідкуйте за сумісністю з вашим девайсом. Ноутбуки мають індивідуальну конструкцію, тому майже всі виконані в індивідуальному дизайні. Навіть у одного виробника конструкція корпусу може бути різною, а значить і форма та вигини корпусу теж. При цьому деталі корпусу можуть відрізнятися, навіть якщо зовні ноутбуки ідентичні. Підібрати деталі корпусу можна лише за повної сумісності з конкретною моделлю лептопа.

Не менш важливою є якість деталей корпусу. Якщо на запчастинах є сліди монтажу, подряпини або потертості – це означає, що вам пропонують б/в деталь. Це не привід відмовитися від покупки, варто розуміти, що пластик вже не новий, при активній експлуатації стає більш ламким. Також б/в деталі можуть мати пошкодження, які непомітні для ока, але згодом вони можуть перетворитися на серйозні проблеми.

В ідеалі вибирати нові оригінальні деталі, але на практиці вони можуть коштувати досить дорого. Часто можна обійтись якісними аналогами, які можуть запропонувати наші менеджери. parts.a-service – офіційний постачальник запчастин Acer в Україні. А також сертифікований сервісний центр для популярних брендів Acer, Apple, Dell та Hewlett-Packard в Україні.

Купити у parts.a-service

Інтернет-магазин parts.a-service пропонує якісні запчастини для корпусу ноутбука. Замовити деталі можна онлайн. Доставка здійснюється у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші міста України. Також ми пропонуємо послуги із встановлення деталей.